Каталог номерів

Завантажити весь прайслист
Магія Карпат

Корпус «Магія Карпат»

Місце, де можна познайомитись з гуцульською автентикою і стати ближчим до природи. 
Налічує ресторан, терасу і 35 стильних та комфортних номерів, з вікон яких відкриваються мальовничі краєвиди на Карпати.

Стандарт твін

Стандарт з окремими односпальними ліжками  – однокімнатний двомісний номер, облаштований всім необхідним для комфортного проживання удвох.

від ₴950 за ніч Забронювати

Напівлюкс з балконом

Напівлюкс – комфортний двомісний номер з великим ліжком та односпальним розкладним кріслом, на якому може розміститися ще одна особа.

від ₴1150 за ніч Забронювати

Напівлюкс з видом на гори

Напівлюкс з видом на гори – комфортний двомісний номер з великим ліжком та односпальним розкладним кріслом, на якому може розміститися ще одна особа.

від ₴1150 за ніч Забронювати

Напівлюкс без балкону

Напівлюкс без балкону – комфортний двомісний номер з великим ліжком та односпальним розкладним кріслом, на якому може розміститися ще одна особа.

від ₴1150 за ніч Забронювати

Напівлюкс-твін без балкону

Напівлюкс-твін без балкону – комфортний двомісний номер з окремими ліжками та односпальним розкладним кріслом, на якому може розміститися ще одна особа.

від ₴1150 за ніч Забронювати

Напівлюкс покращений

Просторний 2-кімнатний номер напівлюкс покращений зі спальнею, вітальнею та двома окремими санвузлами забезпечить вам комфортний відпочинок.

від ₴2050 за ніч Забронювати

Стандарт покращений

Досконало обладнаний "Стандарт Покращений" дозволить Вам сповна насолодитися відчуттям комфорту та затишку. Номер розрахований на 2 осіб.

від ₴1050 за ніч Забронювати